Alloh ichun ozbeklernı yaxshı korıyapman ozım turkıyadan ıltımos manga yazın  ( 18218 marta o'qilgan) Chop etish

1 2 3 B

muzaffarhon  26 Noyabr 2006, 22:24:44

assalamu alaykum barodarlar tukıyeden man ozbekchenı kop yaxshı bılmıyapman lakın elhamdulılklah azgıne tusunuyapman.manga yazsangız cop hursand bolaman.hazır ıstanbuldaman adım muzaffar 26 yashımdayım.akıdenı ozbeklardan organdım.mısırda egyp de 8 ay kaldım.keyın turkıyeye kayıttım.lakın kop zerıkıyapman ozbek barodarlarmı sagındım.ıltımos manga yazın gaplasamız.habarlashıp turaylık ınsaollah.mana bu ham messenger ham emaıl adresım [email protected]

Qayd etilgan

sherka  21 Yanvar 2007, 21:20:23

Salom Muzaffar aka!!!
Ishlar, ahvollar joyidami?
Men O'zbekistonlikman!!!Turkchani ham ozmoz tushunaman
O'zingiz haingizda to'liqroq yozib yuboring!!!
Hurmat ila Sherka... :)

Qayd etilgan

Süleyman  26 Yanvar 2007, 02:13:36

Selamun aleykum kardeslar!
Nasilsiniz?
Bende ozbek kardeslarimi Allah yolunda seveceyim!

Qayd etilgan

ikbaljohn  09 Fevral 2007, 18:26:00

assalamu alaykum barodarlar tukıyeden man ozbekchenı kop yaxshı bılmıyapman lakın elhamdulılklah azgıne tusunuyapman.manga yazsangız cop hursand bolaman.hazır ıstanbuldaman adım muzaffar 26 yashımdayım.akıdenı ozbeklardan organdım.mısırda egyp de 8 ay kaldım.keyın turkıyeye kayıttım.lakın kop zerıkıyapman ozbek barodarlarmı sagındım.ıltımos manga yazın gaplasamız.habarlashıp turaylık ınsaollah.mana bu ham messenger ham emaıl adresım [email protected]
Merhabalar Muzaffer abi.Senin msn adresini baskasi kullaniyor oldugundan haberin varmi?

Qayd etilgan

ikbaljohn  09 Fevral 2007, 18:29:55

Selamun aleykum kardeslar!
Nasilsiniz?
Bende ozbek kardeslarimi Allah yolunda seveceyim!
Aleykum selam abe! Biz de Turkleri Allah yolunda sevmeye calisiyoruz.

Qayd etilgan

mehmetzela  01 Aprel 2007, 18:16:55

ankaradan hammaga salom
man ham uzbekhlargi kop seveman, 3 oy boldi uzbekh dostlarim bilan chat qilip uzbekhchani o'rganiman. hozir uzbekhchani kam bilimen. va bu uzbekhcha bilan ham uyghur dostlar bilan gaplashmoq mumkin. manzura,yulduz usmanuva, shohzoda,  feruza jumaniyazovalaring q'osiqlarni kop yahshi koreman. butun uzbekh va qoraqolpak kardashlarga omad tilayman.

Qayd etilgan

Murod_bek  01 Aprel 2007, 22:56:17

Tesekkur ederiz!

Qayd etilgan

Digit  10 Aprel 2007, 22:31:39

Eyvallah

Qayd etilgan

hojayin  14 Aprel 2007, 06:25:45

salom muzaffar aka  meni ismim ulug'bek namangandanman
men sizga hat yozishimdan maqsad turkiyaga borishni niyat qilganman
nima qilsam bora olaman sayohatga menga hat yozing
siz bilan yaqindan tanishmoqchoman
manga hat yozing [email protected]

Qayd etilgan

hojayin  14 Aprel 2007, 06:27:02

men sizni men bilan do'st bo'lishga taklif qilaman
 sizni bilmadim javobini kutaman intizorlik bilan ............

Qayd etilgan