Türkçe online sohbet edelim:)  ( 63542 marta o'qilgan) Chop etish

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 B

Aqoid  08 Aprel 2012, 14:02:29

Iyiki, kurtlar vadisi dizisi var, turkçeyi hatirlatiyor. Yoksa çoktan unutmushum.

Hocam, siz nerede öğrenmiştiniz?
Ablacig'im! Ben 1993-99  Andijan o'zbek -turk  erkek lisesinde okumushtum.13 yildir  turkche pek konushmuyorum, chog'unlukla buralarda oluyor , ama yazili halde. ;)

Hadiiii:) ay çok sevindim harika ya:) Ben de diyorum ki, bu Türkiye meraki nereden geliyor  ;D hocam (öğretmen olduğunuz için böyle hitap ediyorum) siz bu konuda yazın o zaman az da olsa pratik olsun:)
(sizin şu çeviri işleri ne oldu ya, birden aklıma geliverdi)

1500 dolara "Ezel" i chevirmemi istedilar redettim

Qayd etilgan

Sayyid90  08 Aprel 2012, 14:21:16

"ezel"tv de o'zbek dilinda öluyorduya

Qayd etilgan

Aqoid  08 Aprel 2012, 18:33:50

Evet,oluyordu.

Qayd etilgan

Sayyid90  08 Aprel 2012, 19:49:50

Aqoid siz bizim andican valilimusiz

Qayd etilgan

Aqoid  08 Aprel 2012, 21:20:00

Evet

Qayd etilgan

Муҳаммад Соҳиб  09 Aprel 2012, 01:17:59

Bu Akaid dediniz kimsa uzumuzun Anjanni bo'z diya bir yerinden. Margilana kamazda varajak bir insan. Heberiniz o'ldumu bu kurtlar vadisi pusu devam ediyormu? Piterburga kelan zamanimdan so'nra buralarda imkan bula bilmadim.

Qayd etilgan

Aqoid  09 Aprel 2012, 06:01:56

Bu Akaid dediniz kimsa uzumuzun Anjanni bo'z diya bir yerinden. Margilana kamazda varajak bir insan. Heberiniz o'ldumu bu kurtlar vadisi pusu devam ediyormu? Piterburga kelan zamanimdan so'nra buralarda imkan bula bilmadim.
Evet, DEVAM EDIYOR. Kurtlari seyretmeye mi gittiniz?chalishmaya mi? ;)

Qayd etilgan

Ansora  09 Aprel 2012, 13:07:18

Iyiki, kurtlar vadisi dizisi var, turkçeyi hatirlatiyor. Yoksa çoktan unutmushum.

Hocam, siz nerede öğrenmiştiniz?
Ablacig'im! Ben 1993-99  Andijan o'zbek -turk  erkek lisesinde okumushtum.13 yildir  turkche pek konushmuyorum, chog'unlukla buralarda oluyor , ama yazili halde. ;)

Hadiiii:) ay çok sevindim harika ya:) Ben de diyorum ki, bu Türkiye meraki nereden geliyor  ;D hocam (öğretmen olduğunuz için böyle hitap ediyorum) siz bu konuda yazın o zaman az da olsa pratik olsun:)
(sizin şu çeviri işleri ne oldu ya, birden aklıma geliverdi)

1500 dolara "Ezel" i chevirmemi istedilar redettim

Hayırlı günler hocam. İyi yapmışsınız, o ne oyuncak mı sanki:) kolay değil be...

Qayd etilgan

Ansora  09 Aprel 2012, 13:08:42

Kardeş, Allah sizleri korusun, bizimkiler de gurbett bilirsiniz :(
Ne yapacaksınız, geçim mücadelesi. Allah bol rızıklar versin, inşallah en kısa zamanda bütün sıkıntılarınız gidecek, dua ediyoruz ailecek...

Qayd etilgan

Ansora  09 Aprel 2012, 13:09:27

Evet, DEVAM EDIYOR. Kurtlari seyretmeye mi gittiniz?chalishmaya mi? ;)
Muhammed Sahip çok becerikli film de izler, çalışır da :D

Qayd etilgan