FUTBOL XAJVIYALARI  ( 53544 marta o'qilgan) Chop etish

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 B


Shoxjahon12  14 Dekabr 2009, 17:51:08

- Жонгинам, мен бугун телевизорда сен хакамлик килган учрашувни курдим...
- Қалай? Ақдими?
- Мен сени аллақачон окулист қабулига ёздириб куйдим...

Qayd etilgan


Shoxjahon12  25 Yanvar 2010, 10:12:19

Жамоанинг ҳужумчиси ҳакамдан ссраспти: - Сизнинг итингизни оти нима?
 - Мени итим йсқ!
- Қандай қилиб?! Кср бсла туриб итсиз юриш мумкинми?!

Qayd etilgan


Shoxjahon12  25 Yanvar 2010, 10:43:07

Йук, сиз узингиз бир уйлаб куринг-да: 22 та уйинчи, 2 та мураббий, 10 та захирадаги уйинчилар, 1 та судьс, 2 та чизик хакамлари, 6 та оператор, 3 та телевиденис ходимлари, 50 та спорт журналистлари, уртача 80 000 томошабин, бу каптар булса айнан мени устимга корнини бушатиб кетди!

Qayd etilgan


Shoxjahon12  27 Yanvar 2010, 09:45:52

-Ehh, Paxtakor, Paxtakor... To'pni bizga qarab tepmaysanmi, biz to'pni yorib tashlamaymizmi, g'alaba senda qolmaydimi...

("Uchrashuv" filmidan)

Qayd etilgan


Shoxjahon12  06 Fevral 2010, 10:09:22

Biznng futblchilarimiz to'pni olib kelib  tepadi, vorotaning ustidan o'tib ketadi.  Exxe, uning ustiga yana bitta vorota qo'ysang ham tepadan o'tib ketadi. Tag'in nima deb qo'yadi:"Ex, shu eng yaxshi zarbam ediya". Xuddi sal qolgandek.

(Xojiboy Tojiboyev xangomalaridan)

Qayd etilgan


Shoxjahon12  25 Fevral 2010, 10:01:55

Телевизорда футбол ксришга ошиккан срга хотин деди:

-Ўйин натижасини радиодан сшитдим,истасангиз айтишим мумкин.

-Жим стир!Ўзим ксрмокчиман....

-Курсангиз кураверинг, менга нима, барибир гол уришмайди.

Qayd etilgan


MSJON  02 Mart 2010, 14:51:14

"œОлд Траффорд" уйингоҳининг таъмирлаш ишлари олиб борилаётган пайтлари Алекс Фергюсон ёш "œЮнайтед"чиларни сйингоҳни томоша қилдириш мақсадида саёҳатга олиб келади. Шу куни бахтсиз ҳодиса туфайли бир қурувчи нарвондан йиқилиб тушиб тил тортмай слади. Каррингтонгга кайтишгандан сснг Ферги амаки бслиб стган воқеани болалар билан биргаликда муҳокама қилади:
- Лол, менга айт-чи, нега қурувчи амаки йиқилиб тушди?
- Амаки хавфсизлик техникаси қоидаларига риос қилмаган.
- Қани, А ой, сенинг фикринг?!
- Балки у ичиб олгандир?
Шунда А асн срнидан туриб:
- Йсқ! У амаки мени онамдан сукди!
- Аега снди сен шундай деб сйлайсан?!
- Ўзим сшитдим, у менга қараб: "œҲой бола, хе, онангни"¦ нарвонни силкитма!",-деди!

Qayd etilgan


MSJON  02 Mart 2010, 14:51:31

"œА еал"нинг юлдузлари Чемпионлар Лигаси финали куни клуб кафесида тушлик қилишаётган пайтда, жанжал кстарилиб кетибди. Аатижада А оберто Карлоснинг бошига вилька санчилиб колибди. У "œмингга" қсйиб "œТез ёрдам"га келибди:
- Дсхтир, бошимга вилька санчилиб колди, уни дархол олиб ташланг!
- Кечирасан укагинам, мени иш вақтим тугади. Бугун тушгача ишлайман холос!
- Хазиллашспсизми дсхтир?! Ҳозир 2 соатдан кейин финалда сйнашим керак?! Ахир бошимда вилька билан қандай қилиб футбол сйнайман?!
- Буниси снди сзингни ишинг! Мен стадионга боришим керак, вақтимни олмагин, илтимос!
- Духтир"¦ ахир"¦
Шунда духтирнинг сабр-косаси тслиб кетибди. У Карлоснинг бошидан вилькани олиб ташлаб, шартта ксзига санчиб дебди:
- Ксз духтирига бор, у соат 3 гача ишлайди!

Qayd etilgan


uzboy  02 Mart 2010, 17:16:11

Yoshlar telekanalining Davr Sport dasturi ketmoqda.
Boshlovchi: Nihoyat O'zbekiston futbol terma jamoasi jahon chempionatiga borish yo'llanmasini hal qildi. Barcha futbol muhlislarini ushbu yo'llanma bilan tabriklaymiz.

Eslatma: Ko'rsatuv 2050 yilda olib beriladi.

Qayd etilgan


Shoxjahon12  03 Mart 2010, 08:51:26

Yoshlar telekanalining Davr Sport dasturi ketmoqda.
Boshlovchi: Nihoyat O'zbekiston futbol terma jamoasi jahon chempionatiga borish yo'llanmasini hal qildi. Barcha futbol muhlislarini ushbu yo'llanma bilan tabriklaymiz.

Eslatma: Ko'rsatuv 2050 yilda olib beriladi.

Ja unchalikmasdur))))

Qayd etilgan