Ҳамдсстлик давлатлар кубогининг тақвими сълон қилинди
А оссиснинг Санкт-Летербург шаҳрида 15 снвардан 23 снваргача бслиб стадиган XIX халқаро
"Ҳамдсстлик давлатлар кубоги - 2011" мусобақасининг тақвими сълон қилинди. Ўйинлар СКК
"Летербургский" ва ДСИ
"Зенит" ареналарида бслиб стади.
Аслатиб стамиз, қуръа натижаларига ксра тсртта гуруҳда қуйидаги жамоалар учрашади:
А гуруҳи: "Интер" (Баку, Озарбайжон), "Искра-Сталь" (А с‹бнияа, Молдавис), "Истиқлол" (Душанбе, Тожикистон), "Аефтчи" (Кочкор-Ата, Қирғизистон).
B гуруҳи: "Тобол" (Костанай, Қозоғистон), "Сконто" (А ига, Латвис), "Мика" (Ереван, Арманистон), "Бунёдкор" (Тошкент, Ўзбекистон).
С гуруҳи: "Зенит" (Санкт-Летербург, А оссис), "Аебитчи" (Балканабад, Туркманистон), "Шахтер" (Солигорск, Белоруссис), "Флора" (Таллин, Астонис).
D гуруҳи: А оссис ёшлар терма жамоаси, "Динамо" (Киев, Украина), ХИК (Хельсинки, Финлсндис), "Акранас" (Ланевежис, Литва).
Тақвим қуйидаги ксриниш олди:
15 снварь1. "Интер" (Озарбайжон) — "Аефтчи" (Қирғизистон). 13.00. СКК "Летербургский".
2. "Искра-Сталь" (Молдова) — "Истиқлол" (Тожикистон). 13.00. ДСИ "Зенит".
3. "Тобол" (Қозоғистон) — "Бунёдкор" (Ўзбекистон). 15.00. СКК "Летербургский".
4. "Аебитчи" (Туркманистон) — "Шахтер" (Беларусь). 15.00. ДСИ "Зенит".
5. "Динамо" К (Украина) — ХИК (Финлсндис). 17.00. СКК "Летербургский".
6. А оссис ёшлар термаси — "Акранас" (Литва). 19.00. СКК "Летербургский".
7. "Зенит" (А оссис) — "Флора" (Астонис). 21.00. СКК "Летербургский".
8. "Сконто" (Латвис) — "Мика" (Арманистон). 23.00. СКК "Летербургский".
16 снварь9. "Истиклол" (Тожикистон) — "Интер" (Озарбайжон). 13.00. СКК "Летербургский".
10. "Аефтчи" (Қирғизистон) — "Искра-Сталь" (Молдова). 13.00. ДСИ "Зенит".
11. "Мика" (Арманистон) — "Тобол" (Қозоғистон). 15.00. СКК "Летербургский".
12. "Бунедкор" (Ўзбекистон) — "Сконто" (Латвис). 15.00. ДСИ "Зенит".
13. "Акранас" (Литва) — "Динамо" К (Украина). 17.00. СКК "Летербургский".
14. "Флора" (Астонис) — "Аебитчи" (Туркманистон). 17.00. ДСИ "Зенит".
15. ХИК (Финлсндис) — А оссис ёшлар термаси. 19.00. СКК "Летербургский".
16. "Шахтер" (Беларусь) — "Зенит" (А оссис). 21.00. СКК "Летербургский".
18 снварь17. "Интер" (Озарбайжон) — "Искра-Сталь" (Молдова). 14.00. СКК "Летербургский".
18. "Истиклол" (Тожикистон) — "Аефтчи" (Қирғизистон). 14.00. ДСИ "Зенит".
19. "Тобол" (Қозоғистон) — "Сконто" (Латвис). 16.00. СКК "Летербургский".
20. "Мика" (Арманистон) — "Бунедкор" (Ўзбекистон). 16.00. ДСИ "Зенит".
21. ХИК (Финлсндис) — "Акранас" (Литва). 18.00. СКК "Летербургский".
22. "Шахтер" (Беларусь) — "Флора" (Астонис). 18.00. ДСИ "Зенит".
23. А оссис ёшлар термаси — "Динамо" К (Украина). 20.00. СКК "Летербургский".
24. "Зенит" (А оссис) — "Аебитчи" (Туркманистон). 22.00. СКК "Летербургский".
19 снварь
1/4 финал25. А1 — В2. 14.00. СКК "Летербургский".
26. Д1 — С2. 16.00. СКК "Летербургский".
27. В1 — А2. 18.00. СКК "Летербургский".
28. Д1 — С2. 20.00. СКК "Летербургский".
21 снварь
1/2 финал29. 25 сйин ғолиби — 26 сйин ғолиби. 17.00. СКК "Летербургский".
30. 27 сйин ғолиби — 28 сйин ғолиби. 20.00. СКК "Летербургский".
23 снварь
Финал31. 29 сйин ғолиби— 30 сйин ғолиби. 15.00. СКК "Летербургский".
Манба: www.uff.uz