Tanishuv sahifasi  ( 132730 marta o'qilgan) Chop etish

1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 22 B

registan  09 Oktyabr 2008, 13:03:56

Aleykum selam Gokturk, foruma hos geldiniz, bu forumda istediginiz dilde yazabilirsiniz, Turkiyeden arkadaslarda varda ama ben Ozbekistanliyim, turkceyide bir az biliyorum (her halde "Kurtlar Vadisi"ni anlayacak kadar :)). Neyse, bu foruma katildiginiza pisman olmayacak kadar faydasi olur diye dusunuyorum.

Qayd etilgan

Gokturk  09 Oktyabr 2008, 19:41:15

Aleykum selam Gokturk, foruma hos geldiniz, bu forumda istediginiz dilde yazabilirsiniz, Turkiyeden arkadaslarda varda ama ben Ozbekistanliyim, turkceyide bir az biliyorum (her halde "Kurtlar Vadisi"ni anlayacak kadar :)). Neyse, bu foruma katildiginiza pisman olmayacak kadar faydasi olur diye dusunuyorum.

Hoşbulduk registan kardeş ... Türkiye Türkçesini nerede öğrendiniz gayet güzel yazıyorsunuz! Yazıları okumakta biraz zorlanıyorum  ama yinede okuyabiliyorum! Görüşmek üzere

Qayd etilgan

Gokturk  09 Oktyabr 2008, 19:46:17

Özekistan'lı kardeş birde yadıma takıldı ... Neden Özbekistan'da hala Rus alfabesinde yazılar yazılıb ?

Qayd etilgan

Zarina-Samarkqand  12 Oktyabr 2008, 09:45:26

Assalomu aleykum barcha forumdoshlar,Men bu forumga  bugun a'zo bo'ldim,ismim Zarina,Samarqanddanman.Barchalaringiz bilan tanishganimdan xursandman : )

Qayd etilgan

registan  12 Oktyabr 2008, 11:26:58

Özekistan'lı kardeş birde yadıma takıldı ... Neden Özbekistan'da hala Rus alfabesinde yazılar yazılıb ?

Ozbekistanda su anda rus degil, latin alfabesinde yazilir, Ozbekistani atayurdu demistiniz, ne zaman gitmistiniz Ozbekistandan?

Qayd etilgan

registan  12 Oktyabr 2008, 11:30:35

Assalomu aleykum barcha forumdoshlar,Men bu forumga  bugun a'zo bo'ldim,ismim Zarina,Samarqanddanman.Barchalaringiz bilan tanishganimdan xursandman : )

Va alaykum assalom, forumga a'zo bo'lganingiz bilan tabriklayman, o'ylaymanki forumdan o'zingizga kerakli bo'lgan bilim va ma'naviy foydalar olasiz. :)

Qayd etilgan

sanjarbek00  12 Oktyabr 2008, 21:14:48

men sezib turibman hademay
ko'zlarim yig'lashdan tonadi
o'shanda hechkimga sezdirmay
sizni ham ichingiz yonadi

[email protected]

Qayd etilgan

Kvartet  27 Oktyabr 2008, 11:28:02

Bar4a Ahli Forumga salomlar..

demak Kaminaning e-maili:

[email protected]

Qayd etilgan

NeilaXonim  03 Noyabr 2008, 23:07:35

Hammaga Assalamu Aleykum Va Rahmatullohu Va Borokotuh!
Ayrim iguzardoshchilarni ham uchratdim bu forumda ularga alohida Salom! :)

Qayd etilgan

akram4ik  04 Noyabr 2008, 20:55:05

Asslomu aleykum dep kolaman hammaga... мен бу сайтта снгиман ...илтимос ёрдам берворилар .... Аватарга кандай килиб расм койсам булади????

Qayd etilgan