olmuş hadise  ( 4681 marta o'qilgan) Chop etish

1 B

ilale  10 Mart 2011, 23:19:09

Bu hadise menim başıma gelib axşam idi evde uzanmışdım başımda çox aqriyirdi hiss etdimki başım ugulduyur huşa getdim birde gözümü açdımki men öz üsdümden dururam ancaq özüm uzanmişam ayaqa durdum uşaqlarim üsdüme düşüb durquzular men durmuram birden qulaqıma qızımın sesi geldi men qapını açmaq isdedim tuta bilmedim qapını açmadan keçdim eyete heç ne aqlıma gelmirdi men heyetde qızımın yanıa getdim yıxılmışdı durquzmaq isdedim ellerim tutmadı bedenine getdi bacımgil heyetde söhbet edirdiler men onlarin yanina getdimki deyim qızımı durquzsunlar onlar ne meni görür ne eşidir menise qışqırıb hirslenirem qızımı başqa adam durquzdu men yol ile getmek isdeyirdim birden yadima düşdüki uşaqlarim evde aqlayib meni durquzurlar men yenede qapını açmadan eve geldim gördüm uşaqlar aqlayir baxdimki yatmişam qzım eyilb tez güzgüye baxdim görüm niye beledi güzgüde özümü görmedim tez üstüme uzandım indi ayıldım ancaq gözüm baxır terpene bilmirem uşaqlarda gördülerki ayıldım 15-20 deqiqe dura bilmedim ancaq danışırdım sonra özüme geldim mende bele hallar tez-tez oldu yoldaşım menden evvel bele oluru men bilmirdim men danişdim yoldaşım mene dediki ruhum çıxıb men indi e vaxt isdesem ele oluram ancaq qorxuram .

Qayd etilgan

registan  11 Mart 2011, 01:09:45

Boyle olduguna eminmisiniz? Ruyanizda olmustur?

Qayd etilgan

ilale  11 Mart 2011, 09:59:36

eminim bu ruyamda yok gerçekde olub bir defa yok defalarca böyle olmuşam .

Qayd etilgan

ilale  11 Mart 2011, 10:04:34

Menim bacim anamla xestexanaya gedib hekim venasına iyne vurub qız şoka düşüb özünden gedib özü gelib evde danişirdi belkede sizde eşitmisiniz hardansa deyir pillekanla qalxırdım ikinci mertebeye anamın sesin eşiddim aşaqi axdim gördüm çoxlu aq paltarda adamlar var anana aqlayi üzün cırır tez düşdüm anamin yanina deyirem niye aqliyirsan mene baxmir üreyim partdıyır hekimlerin arasindan keçdim gördüm meni şapalaqliyirlar su tökürler deyir ele bildim meni öldürürler tez uzandım üstüme ayildim biraz xestexanada uzandim geldim.

Qayd etilgan